Переключиться на мобильную версию

Ізраїльські війська залишили один із районів Гази. Число загиблих досягло 1133 осіб

Ізраїльські війська після доби боїв покинули в п'ятницю, 16 січня, густонаселений район на південному заході столиці сектора Газа.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я Палестини, в районі Тель аль-Хауа було знайдено 23 трупи, що піднімає загальне число загиблих із початку бойових дій до 1133 осіб. Поранення в загальній складності отримали 5150 осіб із урахуванням десятків, що надійшли з Тель аль-Хауа.

Тель аль-Хауа - фешенебельний за мірками сектора Газа житловий та адміністративний район столиці - став напередодні об'єктом чи не наймасштабнішої ізраїльської "зачистки" за весь час кампанії.

Мешканці говорять, що там практично не залишилося непошкоджених будинків, дороги розбито і перекопано важкими армійськими бульдозерами. Значних збитків завдано комплексу лікарні Аль-Кудс та представництву Червоного півмісяця, який, за словами лікарів, зазнав обстрілу і двічі горів.

У п'ятницю діє, в основному, авіація, що атакувала близько 40 цілей в різних районах анклаву. Удару з повітря піддалися мечеть, де, як стверджують ізраїльтяни, знаходився склад зброї і вхід у підземний тунель, шість озброєних груп, вісім майданчиків для запуску ракет, чотири тунелі, три склади озброєнь.

Раніше повідомлялося, що ВВС Ізраїлю ліквідували главу МВС в уряді ХАМАС Сіяда Сіяма - третю фігуру в ієрархії палестинських ісламістів і фактичного керівника усіх силових структур сектора Газа.

Нагадаємо, вчора агентство Reuters із посиланням на заяву представників палестинського руху повідомило, що ХАМАС погодиться на відновлене припинення вогню протягом року в секторі Газа за умови виведення всіх військ Ізраїлю з цього району протягом тижня і негайного відкриття кордонів.

За іншими даними, Ізраїль і ХАМАС досягли домовленості про двотижневе перемир'я, яке має набути чинності протягом 72 годин, починаючи з вечора 15 січня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь