Переключиться на мобильную версию

Демонстрація у Вільнюсі переростає у масові заворушення

Після того, як литовська міліція відтіснила від будівлі сейму демонстрантів, у Вільнюсі розпочалися масові заворушення.
У Вільнюсі починаються масові заворушення
У Вільнюсі починаються масові заворушення
epochtimes.com.ua
Коли мітинг біля будівлі уряду закінчився, натовпи мітингувальників спробували повернутися до будинку парламенту, де залишився натовп із декількох сотень агресивно налаштованих людей. Сили міліції намагаючись заблокувати від демонстрантів шлях до парламенту, застосовували сльозогінний газ та інші засоби.

Людей, які перебували біля будівлі парламенту, і яких силам правопорядку вдалося відтіснити, спочатку відступили, але потім знову наблизилися до будівлі сейму. Вони почали розбирати барикади Національної бібліотеки, у якій на той час йшли ремонтні роботи, а будматеріали та каміння використовувати проти міліції та бити вікна парламенту.

Як передає Інтерфакс, розбито чимало величезних вікон нового залу засідань сейму, стіни парламенту до висоти третього поверху закидані яйцями. У будівлі сейму зафіксований дим.

Як повідомляють Вести, у мітингу брали участь близько 7 тисяч осіб. У конфедерації профспілок Литви заявили, що вимоги є суто економічними: "Ми не збираємося повалювати уряд. Але якщо він закликає затягувати пояси, то це повинні робити всі, у тому числі й влада".

Нагадаємо, 13 січня мітинг у Ризі переріс у масові заворушення. Люди вимагали розпуску парламенту та призначення нових виборів. Під час зіткнень із міліцією затримано 126 осіб, госпіталізовано 28 учасників акції протесту.

На наступний день, 14 січня, перед будівлею болгарського парламенту у Софії відбулися сутички мітингувальників із міліцією, у результаті чого 23 особи отримали поранення.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь