Переключиться на мобильную версию

ХАМАС не має наміру приймати умови Ізраїлю про перемир'я

Палестинський рух ХАМАС не має наміру приймати умови Ізраїлю про перемир'я, заявив політичний лідер руху Халед Машаль на зустрічі із лідерами арабських країн.
ХАМАС не приймає умов Ізраїлю
ХАМАС не приймає умов Ізраїлю
АР

За його словами, ХАМАС припинить вогонь тільки після того, як ізраїльська армія залишить сектор. Крім того, глава політбюро організації вимагає негайно відкрити кордон із сектором Газа і закликав арабські країни припинити будь-які контакти із єврейською державою.

Ізраїль раніше допустив можливість припинення бойових дій в Газі в тому випадку, якщо палестинці перестануть обстрілювати ізраїльську територію. Також з'явилася інформація про те, що сторони досягли домовленості про двотижневе перемир'я.

Водночас, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун порадив Ізраїлю в односторонньому порядку ухвалити рішення про припинення вогню в секторі Газа.

"Я закликаю Ізраїль в односторонньому порядку оголосити про припинення вогню, тим самим зробивши можливим доставку гуманітарної допомоги в сектор Газа", - сказав генсек на спільній прес-конференції із прем'єр-міністром Палестинської національної адміністрації (ПНА) Салямом Фаядом.

Нагадаємо, військова операція ізраїльської армії Литий свинець почалася 27 грудня 2008 року. За останніми даними, загинуло 1133 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь