Переключиться на мобильную версию

Туреччина вимагає викреслити Ізраїль із ООН

Прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган зажадав припинити членство Ізраїлю у ООН, оскільки єврейська держава іґнорує заклики до перемир'я.
"Як подібна країна, яка не виконує резолюції Ради Безпеки ООН, може переступати її поріг?" - передає слова глави турецького уряду АР. Ізраїль під приводом боротьби із ХАМАСом знищує мирних жителів, - заявив Ердоган напередодні візиту до Туреччини генерального секретаря ООН Пан Гі Муна.

У свою чергу, Сирія закликала арабські країни розірвати усі стосунки з Ізраїлем. Як заявив президент цієї країни Башар Асад на саміті арабських та мусульманських країн, усі прямі та непрямі відносини із єврейською державою повинні бути розірвані, а ізраїльські посольства - негайно зачинені.

Зауважимо, що Сирія перебуває у стані війни із Ізраїлем з 1967 року, коли були окуповані Голанські висоти. Останнім часом вона проводила непрямі переговори із цією країною за посередництва Туреччини, однак відразу після початку операції у секторі Газа усі зв'язки були розірвані.

Нагадаємо, у катарський столиці Досі нині проходить екстрений саміт арабських та мусульманських країн. Президенти Сирії, Лівану, Судану, Алжиру, Ірану та представники інших держав обговорюють заходи щодо припинення ізраїльської операції, а також питання, що стосуються відновлення Гази.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь