Переключиться на мобильную версию

Ізраїльські авіаудари забрали життя 1170 мешканців сектора Газа

Не менше 17 палестинців у п'ятницю ввечері стали жертвами трьох ізраїльських авіаударів по сектору Газа, де єврейська держава починаючи з кінця грудня проводить широкомасштабну військову операцію.
Жорстока війна
Жорстока війна
АР

Про це повідомив місцевий МОЗ.

Як йдеться у повідомленні, у таборі біженців Аль-Бурейдж убита жінка з п'ятьма дітьми. У місті Газа був атакованим будинок, де проходили поминки. Там, за даними лікарів, загинули сім осіб. Четверо вбиті у місті Джебалії.

Загальне число загиблих за сьогоднішній день, за даними палестинського Мінохоронздоров'я, складає близько 60 людей з урахуванням тіл, які були знайдені при розборі руїн, які залишилися з колишніх бомбувань. Три тижні бойових дій у секторі Газа забрали життя приблизно 1170 палестинців, понад 5,2 тисячі палестинців поранено.

Раніше повідомлялося, що в п'ятницю діяла, в основному, авіація, котра атакувала близько 40 цілей у різних районах анклаву. Удару з повітря піддалася мечеть, де, як стверджують ізраїльтяни, знаходився склад зброї і вхід у підземний тунель, шість озброєних груп, вісім майданчиків для запуску ракет, чотири тунелі, три склади озброєнь.

Ізраїльські війська після доби боїв покинули в п'ятницю, 16 січня, густонаселений район на південному заході столиці сектора Газа.

Водночас, Держсекретар США Кондоліза Райс і міністр закордонних справ Ізраїлю Ципі Лівні підписали угоду, яка припинить постачання зброї у сектор Газа в разі припинення там вогню.

Раніше повідомлялося, що Ізраїль і ХАМАС досягли домовленості про двотижневе перемир'я. Однак пізніше політичний лідер руху Халед Машаль заявив, що палестинці не мають наміру приймати умови Ізраїлю про перемир'я, бо спочатку його армія повинна залишити сектор Газа.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь