Переключиться на мобильную версию

Генсек ООН зажадав негайно припинити вогонь в секторі Газа

Ізраїль і ХАМАС повинні негайно припинити вогонь в секторі Газа, заявив в суботу, 17 січня, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, що знаходиться в Бейруті.
Ізраїльські повітряні нальоти і наземний наступ проти цілей ХАМАС тягнуть за собою великі втрати серед цивільного населення
Ізраїльські повітряні нальоти і наземний наступ проти цілей ХАМАС тягнуть за собою великі втрати серед цивільного населення
wikipedia.org

"Ми вимагаємо негайного припинення вогню", - заявив він, виступаючи в парламенті Лівану.

При цьому, глава ООН підкреслив, що в умовах, коли від військових дій продовжують страждати невинні люди, "не можна чекати вироблення деталей і механізму" припинення війни.

"Безпрецедентний за останні десятиліття" назвав Гі Мун рівень насильства в Газі, де за три тижні боїв вже загинули, принаймні, 1,2 тисячі осіб та близько 5,3 тисячі було поранено.

"Ізраїльські повітряні нальоти і наземний наступ проти цілей ХАМАС тягнуть за собою великі втрати серед цивільного населення, великі руйнування і жахливі страждання усього населення", - сказав він.

Візит до Лівану генсека ООН проходить у рамках його близькосхідного турне, в ході якого він вже побував у Єгипті, Йорданії, Ізраїлі, Палестинській автономії і Туреччині.

З Лівану, де він провів переговори з президентом країни Мішелем Сулейманом, прем'єр-міністром Фуад синьйором і спікером парламенту Набіхом Беррі, Пан Гі Мун попрямує до Сирії, а потім до Кувейту.

Нагадаємо, генеральна асамблея ООН на екстреному засіданні в п'ятницю, 16 січня, прийняла резолюцію з вимогою негайного припинення вогню в секторі Газа.

В узгодженому Генасамблеєю документі також міститься заклик вжити всіх заходів для забезпечення всебічного та невідкладного виконання резолюції 1860, за яку 8 січня проголосували 14 з 15 країн-членів Радбезу ООН. США, що на тому засіданні представляла держсекретар Кондолізза Райс, при голосуванні за проект резолюції утрималася.

Як повідомлялося, Ізраїль і ХАМАС відкинули резолюцію ООН про припинення вогню.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь