Переключиться на мобильную версию

Лідер ХАМАСу оголосив про перемогу палестинців у Секторі Гази

Палестинці здобули історичну перемогу в тритижневому протистоянні з ізраїльськими військами, заявив глава ісламістського уряду Сектору Гази Ісмаїл Ханія.
Історична перемога
Історична перемога
images.zman.com

Про це Ханія заявив 18 січня в першому телезверненні до нації після набуття чинності перемир'я в секторі Гази. 

Зі слів голови ісламістського уряду, ворогові не вдалося досягти своїх цілей. Ми одержали історичну перемогу, яка веде до побудови палестинської держави. 

Результати бойових дій також, з його слів, відкривають дорогу до внутрішньопалестинського примирення. Ханія подякував за підтримку світовому співтовариству і закликав створити спеціальну комісію для розслідування дій ізраїльських військ у Секторі Гази. 

У телезверненні Ханія зазначив, що Аллах подарував цю перемогу не тільки одному руху, одній партії чи одному регіону, але всьому народу. 

Крім того, він підтвердив, що ХАМАС має намір дотримуватися перемир'я протягом тижня, щоб ворожа армія залишила Сектор Гази. 

Раніше прем'єр-міністр Ізраїлю Ехуд Ольмерт заявив, що Ізраїль має намір вивести війська з Сектора Гази якомога швидше, щоб упевнитися в постійності нового перемир'я з палестинським ісламським рухом ХАМАС. 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Ізраїлю Ехуд Ольмерт пізно увечері в суботу, 17 січня, заявив про одностороннє припинення військової операції в Секторі Гази о 02.00 за київським часом, але сказав, що Ізраїль не виведе війська з анклаву. Відразу після його звернення палестинські бойовики випустили по півдню Ізраїлю сім ракет. 

У свою чергу, ХАМАС пообіцяв продовжити бойові дії доти, доки ізраїльські війська не будуть виведені з Сектора Гази. 

18 січня, в день офіційного завершення військової операції Ізраїлю на території сектора Газа, ЦАХАЛ почав часткове виведення військ з анклаву.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь