Переключиться на мобильную версию

У Вашингтон збираються американці з усієї країни

У столицю США продовжують прибувати американці з усіх кінців країни. Багато людей хочуть перебувати при історичному моменті вступу на посаду першого темношкірого президента.
Обама: Мрії батьків-засновників США продовжать жити
Обама: Мрії батьків-засновників США продовжать жити
АР
Ресторани пропонують спеціальне інаугураційне меню. На всіх кутах відкрито лотки, магазини, що продають сувеніри, пов'язані з днем інавгурації. На майках і значках портрети Обами, на яких написано Зміни.

Виступаючи в неділю із промовою на святковому концерті, що дала офіційний старт інаугураційним заходам в американській столиці, обраний президент США Барак Обама заявив, що Сполучені Штати перебувають у стані війни, а американська економіка - в кризі.

Він підкреслив, що лише деякі покоління американців змушені були протистояти труднощам, з якими зіткнулися нинішні. "Наша країна перебуває у стані війни. Наша економіка - в кризі, - сказав Обама. - Мільйони американців втрачають роботу. А головне, вони стурбовані і не впевнені в майбутньому".

Обраний президент повідомив десяткам тисяч людей, присутніх перед сходами меморіалу Авраама Лінкольна, що "не буде прикидатися і називати боротьбу з цими проблемами легкою". "Вам потрібно більше одного місяця або навіть року, - зазначив майбутній президент. - І в ході цього виникнуть перешкоди і невдачі". Тим не менше, Обама висловив упевненість, що, "незважаючи на труднощі майбутніх завдань, Сполучені Штати витримають, і мрії батьків-засновників США продовжать жити".

Раніше повідомлялося, що у Вашингтоні святковим концертом біля меморіалу Лінкольну дано офіційний старт інаугураційним заходам. На відкритому для всіх бажаючих концерті виступили зірки світової музики.

Виступ Обами відбувся за два дні до того, як він прийме президентську присягу на Капітолійському пагорбі в столиці США.

За інформацією американських ЗМІ, найдорожчий квиток на відвідування церемонії інавгурації обраного 4 листопада президентом США Барака Обами коштує 20 тисяч 95 доларів.

Як повідомлялося, влада Вашингтона очікує, що на церемонію приведення до присяги Барака Обами в якості 44-го президента США, яка відбудеться 20 січня, можуть приїхати до 5 млн осіб.

За порядком на вулицях у день інавгурації стежитимуть чотири тисячі вашингтонських поліцейських, яким на допомогу прибудуть зведені загони правоохоронців з інших міст - ще близько чотирьох тисяч осіб. Крім того, Пентагон виділить 11,5 тис. солдатів і національних гвардійців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь