Переключиться на мобильную версию

Le Soir назвала двох найбільш ймовірних кандидатів на пост нового Генсека НАТО

Бельгійська газета Le Soir у своєму сьогоднішньому номері назвала двох найімовірніших кандидатів на пост Генерального секретаря НАТО.

"Двома кандидатами, які найчастіше згадуються, є Андерс Фог Рассмусен - прем'єр-міністр Данії та Радослав Сікорський - глава МЗС Польщі, який раніше займав пост міністра оборони", - пише Le Soir.

Газета, зокрема, зазначає, що центральною темою новорічної промови Расмуссена, який підтримав свого часу вторгнення США в Ірак, стала присутність НАТО в Афганістані, а кандидатуру 45-річного Сікорського, якого газета називає "молодим вовком" - підтримав прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск.

На думку видання, більше шансів стати новим генсеком НАТО все-таки має прем'єр-міністр Данії - він випереджає свого ймовірного суперника в ступені володіння французькою - друга після англійської офіційна мова НАТО. Саме Франція наполягає на тому, щоб керівник Альянсу вільно володів французькою, зазначає видання.

Нагадаємо, що наприкінці грудня міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський повідомив, що процес відбору кандидатів на посаду нового генерального секретаря НАТО вже йде, і в альянсі серйозно розглядається можливість обрання представника від країн Центральної Європи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь