Переключиться на мобильную версию

У Тегерані заявляють про підготовку США оксамитової революції в Ірані

США ведуть активну роботу по здійсненні в Ірані оксамитової революції з метою повалення існуючого ісламського ладу в країні.
Спецслужби Ірану заявляють про підготовку Вашингтоном оксамитової революції
Спецслужби Ірану заявляють про підготовку Вашингтоном оксамитової революції
АР

Про це заявив у понеділок, 19 січня, голова Департаменту контррозвідки міністерства інформації (безпеки) ІРІ.

"США використовують можливості своїх спецслужб в різних країнах регіону, в тому числі в ОАЕ, Туреччині, Азербайджані, Кувейті та інших державах з метою практичної реалізації теорії оксамитової революції в Ірані", - сказав представник спецслужб, коментуючи недавній арешт чотирьох іранських громадян.

Нагадаємо, 13 січня влада Ірану повідомила про розкриття змови проти уряду, який нібито фінансувався з боку США. Метою американців був державний переворот в ісламській республіці. За звинуваченням у змові було арештовано чотирьох іранців.

"Ці четверо є основними фігурами в цій справі. Вони співпрацювали з американськими спецслужбами і скрупульозно виконували всі їхні вказівки", - зазначив голова Департаменту контррозвідки, ім'я якого не називається.

За його словами, всього по справі про створення мережі по поваленню державного ладу в Ірані проходить декілька десятків чоловік. На їхню діяльність уряд США витратив близько 32 мільйонів доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь