Переключиться на мобильную версию

У Тегерані заявляють про підготовку США оксамитової революції в Ірані

США ведуть активну роботу по здійсненні в Ірані оксамитової революції з метою повалення існуючого ісламського ладу в країні.
Спецслужби Ірану заявляють про підготовку Вашингтоном оксамитової революції
Спецслужби Ірану заявляють про підготовку Вашингтоном оксамитової революції
АР

Про це заявив у понеділок, 19 січня, голова Департаменту контррозвідки міністерства інформації (безпеки) ІРІ.

"США використовують можливості своїх спецслужб в різних країнах регіону, в тому числі в ОАЕ, Туреччині, Азербайджані, Кувейті та інших державах з метою практичної реалізації теорії оксамитової революції в Ірані", - сказав представник спецслужб, коментуючи недавній арешт чотирьох іранських громадян.

Нагадаємо, 13 січня влада Ірану повідомила про розкриття змови проти уряду, який нібито фінансувався з боку США. Метою американців був державний переворот в ісламській республіці. За звинуваченням у змові було арештовано чотирьох іранців.

"Ці четверо є основними фігурами в цій справі. Вони співпрацювали з американськими спецслужбами і скрупульозно виконували всі їхні вказівки", - зазначив голова Департаменту контррозвідки, ім'я якого не називається.

За його словами, всього по справі про створення мережі по поваленню державного ладу в Ірані проходить декілька десятків чоловік. На їхню діяльність уряд США витратив близько 32 мільйонів доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь