Переключиться на мобильную версию

Поліція Італії заарештувала 18 мафіозі з Коза Ностра

Поліція Італії заарештувала 18 осіб, підозрюваних у зв'язках з мафіозним кланом Коза Ностра.
Італійська поліція нанесла черговий удар по сицилійській мафії
Італійська поліція нанесла черговий удар по сицилійській мафії
ntv.ru

Як повідомляє AFP, арешти було проведено в ході поліцейських рейдів, проведених в понеділок, 19 січня, в декількох містах на Сицилії.

У поліції уточнили, що мова йде про членів мафіозної сім'ї Мадонна (Madonia), в тому числі і декількох лідерів угрупування. У поліції зазначають, що клан є одним з відділень Коза Ностра.

Глава сім'ї Джузеппе Мадонна в даний час знаходиться у в'язниці. Однак італійська влада має підстави вважати, що він, як і раніше, керує кланом, передаючи на волю свої доручення.

Нагадаємо, 16 грудня італійська поліція провела серію рейдів проти мафії на Сицилії і в Тасканії, в результаті чого було заарештовано близько 100 чоловік. Операція була спрямована проти спроби місцевих кланів заново відтворити Коза Ностру.

Сицилійська мафія до цього часу не відійшла від завданого їй державою удару в 2006 році, коли було заарештовано її боса Бернардо Провенцано. Хресного батька засудили у квітні 2007 року до 12 довічних вироків.

У червні 2007 року було заарештовано 9 ватажків сицилійської мафії, які раніше співпрацювали з Бернардо Провенцано. А в лютому цього року правоохоронні органи США й Італії провели проти сицилійської мафії спільну операцію під кодовою назвою Старий міст. У результаті рейду, проведеного в Нью-Йорку, агенти ФБР заарештували понад 50 членів злочинного клану Гамбіно.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь