Переключиться на мобильную версию

Роберт Гейтс очолить Америку, якщо Обама загине

Якщо Барак Обама в день інавгурації загине через теракт або удар стихії, керувати країною стане глава Пентагону і міністр оборони США Роберт Гейтс.
Про всяк випадок
Про всяк випадок
AFP

Зі слів прес-секретаря президента Буша Дано Перин, Гейтса призначила адміністрація, яка складає з себе повноваження. Але при цьому його кандидатура погоджена з новою адміністрацією Барака Обами. Така страховка існує для того, щоб не переривалося керівництво країною внаслідок надзвичайної події і загибелі вищих посадових осіб. 

Роберт Гейтс сьогодні не буде брати участі в інавгураційних заходах у Вашингтоні. Як повідомив прес-секретар Пентагону Джефф Моррелл, він проведе цей день на одному з військових об'єктів поза столичним регіоном. 

Як відомо, нинішній глава Пентагону Роберт Гейтс є єдиним з членів кабінету Буша, кому Обама запропонував залишитися на своїй посаді. 

Нагадаємо, сьогодні, 20 січня, у столиці США відбудеться церемонія інавгурації Барака Обами. На президентських виборах 4 листопада 2008 року він здобув перемогу над кандидатом від Республіканської партії Джоном Маккейном.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь