Переключиться на мобильную версию

Роберт Гейтс очолить Америку, якщо Обама загине

Якщо Барак Обама в день інавгурації загине через теракт або удар стихії, керувати країною стане глава Пентагону і міністр оборони США Роберт Гейтс.
Про всяк випадок
Про всяк випадок
AFP

Зі слів прес-секретаря президента Буша Дано Перин, Гейтса призначила адміністрація, яка складає з себе повноваження. Але при цьому його кандидатура погоджена з новою адміністрацією Барака Обами. Така страховка існує для того, щоб не переривалося керівництво країною внаслідок надзвичайної події і загибелі вищих посадових осіб. 

Роберт Гейтс сьогодні не буде брати участі в інавгураційних заходах у Вашингтоні. Як повідомив прес-секретар Пентагону Джефф Моррелл, він проведе цей день на одному з військових об'єктів поза столичним регіоном. 

Як відомо, нинішній глава Пентагону Роберт Гейтс є єдиним з членів кабінету Буша, кому Обама запропонував залишитися на своїй посаді. 

Нагадаємо, сьогодні, 20 січня, у столиці США відбудеться церемонія інавгурації Барака Обами. На президентських виборах 4 листопада 2008 року він здобув перемогу над кандидатом від Республіканської партії Джоном Маккейном.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь