Переключиться на мобильную версию

Грузія та Південна Осетія звинуватили один одного в обстрілі прикордонних селищ

У поліції регіону Шіда Картлі повідомили, що пост грузинських поліцейських біля села Двані Карельского району в понеділок, 19 січня, зазнав інтенсивного обстрілу з боку лісистої місцевості, контрольованої південноосетинською стороною.

Обстріл проходив упродовж 10 хвилин з автоматичної зброї та гранатометів. В результаті обстрілу поранено двоє грузинських поліцейських. До місця інциденту викликані спостерігачі Євросоюзу, заявили в поліції Грузії.
У той самий час в Міноборони Південної Осетії спростовують повідомлення грузинської сторони.
За версією Цхінвалі, в понеділок, 19 січня, після опівдня з боку грузинського села Двані було чутно гучну музику, потім приблизно о 16:00 протягом 10-15 хвилин звідти у напрямі осетинського села Мугут вівся не прицілений обстріл. Міноборони Південної Осетії розцінило стрілянину в бік села Мугут як провокацію.
Нагадаємо, 9 січня Міністерство оборони Південної Осетії заявило про посилення грузинських військ на кордоні республіки. 4 січня з подібною заявою виступила Абхазія. В Міноборони республіки заявили, що Грузія приховано стягує до кордону додаткові підрозділи і військову техніку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь