Переключиться на мобильную версию

В останній день свого президентства Буш помилував двох прикордонників

В останні години свого перебування на посаді президента США Джордж Буш задовольнив два прохання про помилування.

У 2006 році двох співробітників прикордонної служби було засуджено до більш ніж десятилітнього тюремного ув'язнення за те, що вони застрелили мексиканського наркоторговця, який намагався провезти партію наркотиків на територію США.

Тоді вирок суду викликав хвилю протесту серед багатьох американців, які наполягали на тому, що прикордонники просто виконували свою роботу і свій обов'язок. Очікується, що офіцери, яких помилувано, вийдуть із в'язниці в березні.

Багато людей у США вже назвали останнє політичне рішення Джорджа Буша одним із найбільш милосердних і великодушних за усі вісім років правління.

За час свого президентства Буш здійснив у загальній складності 189 помилувань і 11 пом'якшень вироків. Для порівняння, Білл Клінтон видав у загальній складності указ про 457 помилувань та пом'якшень вироків за вісім років, Рональд Рейган протягом такого ж терміну - 406, Джиммі Картер - 563 помилування за чотири роки.

Найбільше після Другої світової війни видав указів про помилування Гаррі Трумен - 2031 помилування і пом'якшення вироків за неповні вісім років президентства. Джордж Буш-старший за чотири роки при владі помилував 77 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь