Переключиться на мобильную версию

Збірник промов Обами став бестселером у Японії

У Японії протягом двох місяців книжкові магазини продали понад 400 тисяч примірників англомовної збірки Промови Барака Обами.
Золоті маски Обами користується величезною популярністю у Японії
Золоті маски Обами користується величезною популярністю у Японії
АР

Як зазначають видавці, промови президентів і кандидатів у президенти є чудовим матеріалом для вивчення англійської мови. Для подібних звернень характерні чіткі, ясні думки і простий, зрозумілий стиль викладу.

"Для Обами це особливо властиво. Його звернення звучать дуже зворушливо і він часто використовує слова" надія "," зміни ", які можуть запам'ятати навіть японці", - вважає один з видавців.

У збірник обсягом 95 сторінок увійшли звернення Барака Обами, починаючи з 2004 року, в тому числі, його виступи на внутрішньопартійних виборах, де він здобув перемогу над Хіларі Клінтон. Промови супроводжуються перекладом на японську мову.

Книга вартістю 1.050 ієн ($ 12), в комплекті з якою йде компакт-диск з аудіозаписом звернень, очолює список бестселерів на японському сайті Amazon.

Водночас, японська фабрика Ogawa Rubber Inc виробила і вже розпродала понад 2500 золотих масок Обами з грудня 2008 року, і ще 1000 примірників зараз виготовляються.

Маску обраного президента США можна придбати в магазинах Японії приблизно за 2200 ієн ($ 24).

Нагадаємо, в японському містечку Обама, що на заході країни, пройшли святкування перемоги Барака Обами на президентських виборах США. Тоді в місто прибув посол Кенії в Японії Денніс Аворі, який заявив, що біля села Обами в його країні буде побудовано аеропорт, щоб новий президент США міг частіше прилітати на історичну батьківщину.

А невелика острівна держава в Карибському морі Антігуа і Барбуда має намір перейменувати найвищу точку своєї країни - гору Боггі - на честь обраного президента США.

Раніше повідомлялося, що в столиці Молдови Кишиневі почали продавати матрьошки у вигляді обраного президента США Барака Обами.

За матеріалами: ru.reuters.com

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь