Переключиться на мобильную версию

Washington Times: Аль-Каїді не вдалося випробування зброї масового знищення

У січні один із підрозділів Аль-Каїди був вимушений згорнути свою базу на сході Алжиру через невдалий експеримент зі зброєю масового знищення.
Випробування зброї масового знищення зазнало краху
Випробування зброї масового знищення зазнало краху
trud.ru
Про це сьогодні пише газета The Washington Times, посилаючись на високопоставленого співробітника американської розвідки.

За інформацією видання, на початку січня розвідникам вдалося перехопили розмову між головою Аль-Каїди у Магрібе та верховним керівництвом цієї терористичної організації, із якої стало відомо про витік деякої "біологічної або хімічної субстанції".

Джерело у спецслужбах спростувало інформацію, яка раніше надійшла зі ЗМІ, про те, що бойовиків винищила бубонна чума. На думку експертів, Аль-Каїда освоює біологічну зброю принаймні із кінця 1990-х, - йдеться у статті.

Як наголошує The Washington Times, ще у січні 2003 року у Великобританії було заарештовано сімох осіб, яких викрили у виготовленні отрути рицину, причому один із них, за офіційною інформацією, побував у тренувальному таборі Аль-Каїди. У ході обшуків було знайдено прилад для здійснення терактів із рецептами отрут.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь