Переключиться на мобильную версию

Білий дім призупинив виконання приписань адміністрації Буша

Білий дім віддав всім відомствам федерального уряду США розпорядження призупинити виконання останніх, офіційно не затверджених контролюючими інстанціями, приписань адміністрації Джорджа Буша.


Про це повідомив у вівторок увечері в короткій письмовій заяві Білл Бертон - заступник прес-секретаря нового президента США Барака Обами.

За його свідченнями, ця вказівка була оформлена у вигляді пам'ятної записки начальника апарату співробітників Білого дому Рама Емануела.
Він віддав наказ призупинити виконання не затверджених приписань попереднього керівництва виконавчої галузі влади США на чолі із президентом Джорджем Бушем "до їх юридичного й політичного перегляду адміністрацією Обами", - зазначив Бертон.

Відповідно до давньої традиції, Буш залишив для Обами записку, поклавши її у верхній ящик робочого столу в Овальному кабінеті Білого дому. "Я не буду розкривати її зміст, - зазначила в бесіді з журналістами колишній прес-секретар Білого дому, Дана Періно. - Скажу лише, що Буш бажає Обамі всього найкращого".Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь