Переключиться на мобильную версию

Обама станцював із сержантом сухопутних військ США

Президент США Барак Обама під час відвідування інавгураційного балу за участю представників збройних сил США станцював повільний танець із сержантом сухопутних військ США.

Обама з дружиною відвідали ввечері у вівторок, 20 січня, у Вашингтоні інавгураційній "Бал головнокомандувача", який входить в десятку офіційних інаугураційних балів і традиційно влаштовується на честь вступу на посаду нового президента США представниками всіх родів військ американських збройних сил.

Під час балу президент США запросив на танець сержанта Маргарет Хілд Герреро. Як повідомляють інформагентства, Герреро 24 роки, вона проходила службу в 2004 році в Кувейті, а зараз перебуває у Вашингтоні та відповідає в інавгураційному комітеті збройних сил США за координацію заходів. Під час танцю сержант про щось розмовляла із широко усміхненим головнокомандувачем.

Мішель Обама в цей час танцювала із сержантом морської піхоти США Елідіо Гуйлленом, який явно був збентежений тим, що танцює з першою леді США.

Як повідомлялося, президент США Барак Обама з дружиною Мішель приступили до заключної частини інаугураційних урочистостей у Вашингтоні - відвіданню десяти офіційних інаугураційних балів, які проходять зараз в американській столиці.

Урочисті заходи триватимуть до глибокої ночі, і президент із дружиною повернуться у Білий дім лише рано вранці 21 січня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь