Переключиться на мобильную версию

Опитування: Уже дві третини росіян виступають за поховання Леніна

Соціологи ВЦВГД фіксують поступове зменшення числа росіян, які виступають проти поховання тіла Леніна - тільки 15% росіян вважають, що Ленін законно знаходиться в мавзолеї, дві третини громадян пропонують передати його тіло землі.
15% росіян вважають, що Ленін законно знаходиться в мавзолеї
15% росіян вважають, що Ленін законно знаходиться в мавзолеї
migranov.ru

Так, якщо у 2005 році 30% респондентів вважали за необхідне залишити тіло вождя в Мавзолеї на головній площі країни, то в кінці 2008 року таких прихильників стало вже 25%, показують дослідження ВЦВГД.

За даними соціологів, у цілому дві третини росіян виступають за передання землі тіла вождя світового пролетаріату. З них 38% вважають, що це слід зробити якомога швидше, 28% - пізніше, коли відійде покоління, які шанують вождя.

Крім того, згідно із опитуванням ВЦВГД, яке проведено в листопаді минулого року в 140 населених пунктах у 42 областях, краях і республіках РФ, відносна більшість респондентів (41%) вважає збереження тіла Леніна в Мавзолеї на Красній площі неправильним і неприродним.

При цьому їм опонують 15% опитаних, для яких "тіло вождя нашого народу законно знаходиться в Мавзолеї на головній площі країни", хоча три роки тому так вважали 22% опитаних.

Також існує велика група тих (37%), хто не бачить нічого поганого в Мавзолеї, оскільки він "перетворився на звичайний туристичний об'єкт, які є в багатьох країнах". За даними соціологів, за останні три роки ця група респондентів зросла із 31 до 37%.

Як повідомлялося, близько 50 молодих людей у костюмах мумій збираються влаштувати флеш-моб на Красній площі в середу, в день 85-ої річниці смерті радянського вождя Володимира Леніна, щоб заявити про необхідність його перепоховання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь