Переключиться на мобильную версию

У Сан-Франциско Буш-стріт перейменували на вулицю Обами

Знаки на вулиці в Сан-Франциско, назва якої співзвучна з ім'ям екс-президента США Джорджа Буша, у день інавгурації жартівники заклеїли написами з ім'ям Обами.
Вулиця на честь Обами
Вулиця на честь Обами
laughingsquid.com

На міських табличках та покажчиках слово Bush (кущ) було заклеєно словом Оbama. Несанкціоновані наклейки з'явилися рано вранці 20 січня.

Муніципальні робочі протягом кількох годин знімали саморобні наклейки, які виконано в тому ж стилі, що й оригінальні написи. Ніхто навіть приблизно не зміг назвати, скільки їх довелося виготовити і розклеїти ініціаторам акції.

Інформація про реакцію поліції на заклеєні покажчики поки не надходила.

Фотографії процесу виготовлення наклейок, їх розклеювання на вулицях міста і навіть видалення жителі Сан-Франциско у великій кількості виклали на Flickr.

Хоча вулицю було названо ім'ям Обами недовго, назавжди залишаться названими на його честь центральна площа села Фарж у французьких Альпах, найвища гора Антігуа і Барбуда, африканський мобільний телефон і безліч кенійських дітей.

Раніше ініціативна група жителів Сан-Франциско виступила за те, щоб назвати на честь Буша станцію очищення стічних вод. "Важливо, щоб наших лідерів пам'ятали в правильному історичному контексті", - заявив один із незадоволених президентством Буша ініціаторів акції.

Водночас, влада Косово одну із вулиць назвала ім'ям Буша, висловивши свою вдячність американському лідеру, який сприяв виходу Косово зі складу Сербії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь