Переключиться на мобильную версию

Медведєв: З жовтня число безробітних у Росії виросло на 20%

Число офіційно зареєстрованих безробітних в Росії з початку жовтня зросло на 20% і становить 1,5 мільйона осіб, повідомив президент РФ Дмитро Медведєв.
З жовтня число безробітних в Росії виросло на 20%
З жовтня число безробітних в Росії виросло на 20%
ogoniok.com

"Звичайно, моніторинг ситуації ведеться вже давно і включений в список невідкладних антикризових заходів. Він проводиться регулярно, практично щодня.

У порівнянні з даними на 1 жовтня 2008 року, число людей, що стали на облік, які позбулися роботи, зросло приблизно на 20 з лишком відсотків і склало 1,5 млн. осіб ", - сказав Медведєв.

За його словами, це не всі громадяни, які втратили роботу, "далеко не всі з них йдуть на біржу праці".

"За даними моніторингу, зростає приховане безробіття, тобто число тих, хто працює за неповним робочим графіком або змушений піти у відпустку", - додав президент.

Крім того, Медведєв закликав регіональні органи влади тісніше співпрацювати з роботодавцями та профспілками для подолання ситуації, що виникла на ринку праці.

"Регіональним органам влади потрібно зараз взаємодіяти з роботодавцем і профспілками, використовуючи, в тому числі, відомий механізм тристоронніх комісій", - сказав Медведєв.

Як повідомлялося, у грудні 2008 року офіційний рівень безробіття збільшився на 0,7 п.п. і склав 3%, повідомив Державний комітет статистики.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь