Переключиться на мобильную версию

Конгресмени США закликали Обаму продовжити виробництво винищувачів п'ятого покоління

Члени американського конгресу направили в середу, 21 січня, президенту США Бараку Обамі листа, в якому повідомили про поширення по всьому світі зенітно-ракетних комплексів (ЗРК) С-300 і С-400.
Конгресмени США закликали Обаму продовжити виробництво F-22 Рептор
Конгресмени США закликали Обаму продовжити виробництво F-22 Рептор
worldweapon.ru

У листі Обамі, який відправили 188 конгресменів, стверджується: "Вдосконалені і дуже смертоносні системи протиповітряної оборони, такі як SA-20 і S-300/400, розповсюджуються по всьому світу".

Конгресмени назвали поширення цих ЗРК у світі в якості аргументу, який підкріплює необхідність для США продовжити виробництво багатоцільового винищувача п'ятого покоління F-22 Рептор з технологіями зниження радіопомітності (Stealth).

При цьому вони повідомили Обамі, що "потенційні суперники" США вже працюють над власними винищувачами п'ятого покоління.

"Літак F-22 є найкращим винищувачем і єдиним в світі чинним винищувачем п'ятого покоління, поставленим у виробництво. Він є такою збройової системою, яка необхідна нам в якості відповіді нашим потенційним супротивникам, що підсилюють потенціал своєї бойової авіації як в плані технологій, так і числа літаків ", - зазначається в листі, поширеному у Вашингтоні.

Таким чином, конгресмени закликали Обаму "якомога швидше підтвердити продовження виробництва літака F-22 Рептор для забезпечення інтересів національної безпеки та економіки США".

На минулому тижні листа з проханням продовжити виробництво F-22 було направлено Обамі групою в складі 44 американських сенаторів. Листи конгресменів і сенаторів є частиною масової кампанії з лобіювання рішення про подальші закупівлі винищувачів F-22 для потреб Пентагону.

За даними відкритих джерел, багатоцільовий винищувач п'ятого покоління F-22 Рептор вважається найдорожчим американським бойовим літаком. Вартість однієї такої машини з урахуванням витрат на проектно-конструкторські розробки, за даними контрольного управління конгресу США, досягає 361 мільйонів доларів.
У даний час Пентагон підписав контракти на виробництво 183 таких літаків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь