Переключиться на мобильную версию

Грецькі фермери заблокували магістралі країни тракторами і вантажівками

Тисячі грецьких фермерів заблокували основні дороги країни з вимогою компенсувати їм збитки від падаючих цін на продовольство.
Грецькі фермери заблокували магістралі країни тракторами й вантажівками
Грецькі фермери заблокували магістралі країни тракторами й вантажівками
АР

За даними поліції, понад 8 тисяч осіб беруть участь у блокуванні на півночі і в центральних регіонах Греції, а також на острові Крит. Шосе між Афінами і другим за величиною грецькими містом Салоніки в двох місцях перекрито тракторами. Ще в трьох важливих точках дорожньої системи виставлені пікети протестуючих. На короткий час демонстранти перекрили залізничне сполучення між столицею і Салоніками.

На грецько-болгарському кордоні триває блокада контрольно-пропускного пункту. З обох боків кордону скопилося фури з товарами, черга складає близько 4 кілометрів. Також напередодні міжнародний аеропорт на острові Крит був змушений скасувати або перенести низку рейсів через акції протесту поблизу злітно-посадочної смуги.

Переговори протестуючих з урядом, які відбулися в середу, не дали результату. Фермери вимагають доступу до безвідсоткових кредитів, підвищення субсидій та зниження паливного податку. У свою чергу, уряд заявив, що зробить все можливе для допомоги селянам, проте в рамках жорсткого бюджету на кризовий 2009 рік.

Нагадаємо, в грудні 2008 року в Греції відбулися масові заворушення, які тривали два тижні. Приводом для них стала загибель від кулі поліцейського 15-річного підлітка.

За матеріалами: NEWSru.com, Reuters

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь