Переключиться на мобильную версию

Держдума РФ звернеться до народів Росії та України

На завтрашнє засідання Державної Думи РФ буде винесено питання про прийняття звернення до народів Росії і України у зв’язку з 355-річям Переяславської ради.
Затулін ініціює звернення Держдуми РФ до народів Росії та України
Затулін ініціює звернення Держдуми РФ до народів Росії та України
zatulin.ru

Як повідомили у прес-службі політичної партії Єдина Росія, ініціатор цього проекту звернення - перший заступник голови думського комітету у справах СНД і по зв’язках із співвітчизниками Костянтин Затулін, пояснив, що 18 січня за новим стилем виповнилося 355 років цієї історичної події, що стала початком возз’єднанню України і Росії.

”На превеликий жаль, Україна, прийнявши в грудні минулого року календар офіційних свят у 2009 році, включила в нього такі дати, як сторіччя Степана Бандери, та інші, не менш сумнівні дати, проте не відобразила в ньому ювілей Переяславської ради”, - сказав Костянтин Затулін.

У зв’язку з цим, зазначив він, ”російські депутати - члени комітету у справах СНД - вирішили заповнити цей пропуск і нагадати своїм слов’янським сусідам про цю важливу подію”.

Як повідомлялося, радник голови СБУ Володимир Вятрович вважає, що лідер ОУН Степан Бандера заслуговує звання Героя України за видатний внесок в організацію національно-визвольної боротьби за свободу і державну незалежність України.

17 січня у Києві відбулася патріотично-православна хода, присвячена 355-й річниці Переяславської Ради.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь