Переключиться на мобильную версию

Народна міліція Ірану призначила $ 1 млн за голову президента Єгипту

В Ірані керівництво "народної міліції" Басадж запропонував нагороду в 1 мільйон доларів за вбивство президента Єгипту Хосні Мубарака.
Мубарак є відкритим противником ХАМАС
Мубарак є відкритим противником ХАМАС
zman.com

Як передає MIGnews, "революційні студенти - члени міліції Басадж" організували церемонію, на якій було оголошено про призначення нагороди в мільйон доларів за приведення в дію революційного смертного вироку у відношенні "брудного зрадника, Хосні Мубарака".

На церемонії виступив голова Організації з винагород мучеників Миру Фороз Реджаі, свідчить заява іранського державного агентства Fars. При цьому зазначається, що Організація з винагород мучеників Миру створена і керує корпусом варти ісламської революції, і є, таким чином, державною структурою ісламської республіки Іран.

Як відзначають експерти, причиною полювання на єгипетського лідера стало те, що сунітський Єгипет виступає миротворцем у війні в Газі, і є відкритим противником ХАМАС, який підтримує Іран.

Крім того, між двома країнами йде негласне суперництво за лідерство на Близькому Сході. При цьому арабські держави більше схиляються до співпраці з сунітським Каїром, ніж з шиїтським Тегераном, що підтримує ХАМАС у Палестинській автономії і Хізбаллою в Лівані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь