Переключиться на мобильную версию

Звільнені росіяни забирають з офісів техніку і канцтовари

Звільненні у зв'язку з економічною кризою співробітники, яких роботодавці часто залишають без виплат по скороченню, часто забирають з офісів речі, які належать компанії.
Люди, які залишилися без роботи, привласнюють комп'ютери, книги та канцтовари
Люди, які залишилися без роботи, привласнюють комп'ютери, книги та канцтовари
charter97.org
Люди, які залишилися без роботи, привласнюють комп'ютери і книги, а інколи не гребують навіть канцтоварами, з'ясувала в ході опитування газета Труд.

Наприклад, менеджер Андрій зізнався, що в останній день виніс з роботи ноутбук: "Мені його виділили для роботи з клієнтами для показу дизайн-проектів, а коли мене скоротили без компенсації, я вирішив його не повертати, - пояснює чоловік.

"З офісу я забрала додому пачку паперу для ксероксу, - розповідає Олена, яку звільнили з банку. Звільнили ж мене по скороченню, виплативши при цьому тільки один оклад. Не збідніють вони від кількох сотень рублів. У порівнянні з тими грошима, яких мені не дали, це цілковита дурниця ".

Секретарка Аліна, наприклад, забрала з офісу всі канцтовари, бо образилася на начальника за звільнення. "Не знаю тепер, куди дівати всі ці органайзери, папки і щоденники. Думаю відвезти все це барахло в дитячий будинок або ще куди-небудь", - зізнається жінка.

Крім того, список присвоєних "офісних цінностей" поповнили два томи творів Джека Лондона, які забрали у шефа, а також палантин.

Нагадаємо, за даними одного з досліджень, в умовах фінансової кризи працівники офісів почали на 23% частіше відвідувати порносайти в робочий час.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь