Переключиться на мобильную версию

У виборах Патріарха візьмуть участь миряни

Уперше в історії Патріарха Московського й всія Русі будуть обирати разом архієреї, представники кліру, монаший чин і миряни православної церкви в Росії та Російської православної церкви за кордоном (РПЦЗ).
У виборах Патріарха візьмуть участь миряни
У виборах Патріарха візьмуть участь миряни
yandex.ru

На Архієрейському соборі 25-26 січня будуть обрані три кандидати на Московський патріарший престол. Ім'я нового предстоятеля Російської православної церкви буде названо на Помісному Соборі, серед учасників якого не тільки архієреї, священики, монаший чин, але й миряни. Помісний Собор пройде в Москві 27-29 січня.

Кожна єпархія (на сьогодні їх 157) висунула на собор за підсумками єпархіальних зборів трьох чоловік - клірика, монаха й мирянина, які проживають на її території. Патріарші приходи в Канаді, США, Туркменії, Італії й Скандинавії, відповідно до рішення Синоду, обрали по два делегата (клірика й мирянина).

Загалом  на соборі будуть представлені жителі 64 країн світу.

Ніяких зовнішніх знаків, які свідчитимуть про те, що патріарха обрано, подаватися не буде - на відміну від церемонії обрання Папи Римського, де використовується чорний і білий дим.

Як передає кореспондент РІА Новини, Архієреї Російської Православної церкви вже зібралися в храмі Христа Спасителя, де от-от розпочнеться Божественна літургія.

Напроти храму молитовно підтримати історичну подію зібралися кілька десятків православних з хоругвами та  іконами.

Територія навколо храму оточена щільними міліцейськими кордонами.

                                                                                                       

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь