Переключиться на мобильную версию

Член мексиканської наркомафії зізнався в убивстві 300 чоловік

Заарештований поплічник впливового мексиканського наркобарона Сантьяго Меза Лопес зізнався в тому, що вбив за замовленням свого шефа більш ніж 300 чоловік, тіла яких розчинив у кислоті.
Військовослужбовці з початку 2009 року заарештували 269 наркоторговців і конфіскували 37 тонн марихуани
Військовослужбовці з початку 2009 року заарештували 269 наркоторговців і конфіскували 37 тонн марихуани
denverok.com

Як повідомляє телеканал CNN, Лопес працював на великого наркоторговця Теодоро Гарсія Сіменталя, відомого за прізвиськом Тіо. Лопес розповів, що його жертвами були люди, які зрадили його боса або заборгували йому.

Він повідомив поліції, що деякі тіла він поховав і вказав місця, де вони закопані. У телепередачі, у якій повідомлялося про його затримання, стоячи в наручниках і під охороною, Лопес, також попросив пробачення в родин загиблих за вчинене.

Поліція заарештувала Лопеса в четвер у штаті нижня Каліфорнія, але його особистість вдалося встановити через 24 години після арешту.

Наркоторгівля в Мексиці є проблемою державного масштабу. У розповсюдженому на цьому тижні повідомленні Міноборони країни говориться, що військовослужбовці з початку 2009 року заарештували 269 наркоторговців і конфіскували 37 тонн марихуани.

Торік у Мексиці від рук організованої злочинності й наркомафії загинули 5 тисяч 630 чоловік.

Мексика є основною перевалочною базою наркотиків з Латинської Америки в США. За оцінками експертів, щорічно через територію цієї країни в США перекидається наркотиків на суму 14 мільярдів доларів.

 

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь