Переключиться на мобильную версию

Названо імена кандидатів на Московський патріарший престол

Архієрейський Собор Російської православної церкви затвердив кандидатами на Московський патріарший престол митрополита Смоленського й Калінінградського Кирила, митрополита Калужського та Боровського Климента та митрополита Мінського і Слуцького Філарета.
Названо імена кандидатів на Московський патріарший престол
Названо імена кандидатів на Московський патріарший престол
rian.ru
Як повідомляється, за підсумками голосування, що відбувся на Соборі в неділю, патріарший місценаглядач митрополит Кирило набрав 97 голосів, управляючий справами Московської патріархії митрополит Климент - 32, а глава Білоруської православної церкви митрополит Філарет - 16 голосів. 

Усього в голосуванні взяли участь 198 з 202 архієреїв Московського патріархату (четверо ієрархів з різних причин не змогли взяти участь у форумі). 

Результати голосування оголосив голова лічильної комісії Архієрейського Собору митрополит Єкатеринодарський і Кубанський Ісідор. 

Як повідомлялося, Архієрейський Собор РПЦ відкрився сьогодні, 25 січня, у залі церковних соборів храму Христа Спасителя у Москві. 

Алексій II, 18 років очолював Російську Православну Церкву, помер 5 грудня на 80-му році життя. Причиною смерті патріарха стала серцева недостатність.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь