Переключиться на мобильную версию

Іванов закликав Роскосмос не підміняти реальні випробування Булави математичними розрахунками

Віце-прем'єр РФ Сергій Іванов закликав Роскосмос підвищити ефективність випробувань ракетного комплексу стратегічного призначення Булава.
Іванов закликав відповідальніше підійти до випробувань Булави
Іванов закликав відповідальніше підійти до випробувань Булави
mmz-vpered.ru

"Недостатня увага приділяється наземному відпрацюванню компонентів виробів ракетних комплексів стратегічного призначення Булава. Непоодинокі випадки, коли реальні випробування замінюються математичними розрахунками підтвердження відповідності цього виробу заданим технічним вимогам", - сказав Іванов.

Він підкреслив, що випробування ракетного комплексу морського базування Булава будуть продовжені до прийняття на озброєння.

Раніше високопоставлений представник Головного штабу ВМФ РФ повідомив РІА Новини, що у зв'язку з невдалим останнім запуском Булави кількість випробувальних запусків в 2009 році буде збільшено з трьох-чотирьох до як мінімум п'яти.

Нагадаємо, 23 грудня 2008 року з атомного підводного човна Дмитро Донський відбувся десятий випробувальний запуск ракетного комплексу Булава. Однак, як потім підтвердив Генштаб РФ, ракета самоліквідувалась, вибухнувши у повітрі. Всього з десяти запусків Булави вдалими виявилися тільки п'ять.

Як повідомляє РІА Новости, міжконтинентальних балістичних ракет морського базування Р30 3М30 Булава-30 (РСМ-56 для використання в міжнародних договорах, SS-NX-30 - за класифікацією НАТО) - новітня триступенева твердопаливна ракета, що розміщується на підводних човнах.

Спроектував її Московський інститут теплотехніки. Радіус дії булави - не менше восьми тисяч кілометрів. Ракета може нести шість чи десять гіперзвукових маневрів ядерних блоків індивідуального наведення, здатна змінювати траєкторію польоту по висоті і курсу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь