Переключиться на мобильную версию

Новозеландець купив старий МР3-плеєр з військовими секретами Пентагону

Житель Нової Зеландії Кріс Ойле купив у комісійному магазині Оклахоми старий МР3-плеєр, на якому опинилися записи військових секретів США.

Як повідомило в понеділок, 26 січня, новозеландське агентство НЗПА, у пам'яті електронного пристрою зберігалося 60 конфіденційних файлів з іменами і даними американських солдатів, що служили в Іраку і Афганістані.

Кріс Ойле виявив інформацію Пентагона на плеєрі, який купив приблизно за $10,  коли приєднав його до комп'ютера.

Файли містили також інструкції та списки військового обладнання, яке знаходиться на військових базах. Новозеландець готовий повернути плеєр міністерству оборони США, якщо його про це попросять.

Це не перший подібний випадок витоку секретної інформації. Як повідомлялося, у червні минулого року на сидінні потягу в Лондоні знайшли пакет з секретними документами, які стосуються останньої інформації про терористичну мережу Аль-Каїда.

А за місяць до цього офіцер ізраїльської армії загубив MP4-плеєр, на якому була збережена секретна інформація про Сирію та Ліван. Втрату виявили після того, як четверо юнаків передали журналістам MP4-плеєр, який належав офіцеру. На плеєр військовий скопіював дані про потенційні цілі на території цих арабських держав у випадку виникнення війни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь