Переключиться на мобильную версию

Крейсер ЧФ Москва провів навчання із нанесення ракетного удару в Середземному морі

Гвардійський ракетний крейсер Москва Чорноморського флоту РФ провів у Середземному морі навчання із нанесення ракетного удару головним комплексом без фактичної стрільби.
Навчання із нанесення ракетного удару
Навчання із нанесення ракетного удару
Новинар

Про це повідомили в понеділок, 26 січня, в службі інформації та громадських зв'язків ЧФ. Головним комплексом корабля є крилаті ракети Базальт.

Умовними цілями було позначено надводний бойовий корабель і один із берегових об'єктів. Командир походу - начальник штабу з'єднання надводних кораблів ЧФ капітан першого рангу Сергій Зінченко - зазначив, що всі завдання, які поставлено на період проведення навчання із прямого призначення корабля, виконано.

Крейсер Москва під командуванням гвардії капітана першого рангу Ігоря Смоляка продовжує виконання завдань далекого плавання у Середземному морі. Корабель тримає курс до берегів Сицилії, де 28 січня пройдуть міжнародні меморіальні заходи в пам'ять про жертви руйнівного землетрусу в Мессіна у 1908 році.

Нагадаємо, 16 січня великі десантні кораблі ЧФ Азов і Ямал вийшли із Севастополя і взяли курс на Індійський океан для участі в російсько-індійських навчаннях Індра-2009.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь