Переключиться на мобильную версию

Берлусконі зробив комплімент італійкам: вони настільки вродливі, що важко втриматися від зґвалтування

Прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі викликав громадське обурення заявою, що італійські жінки настільки вродливі, що - щоб уникнути зґвалтування – їм варто ходити у супроводі військових.
Берлусконі зробив комплімент італійкам
Берлусконі зробив комплімент італійкам
АР

Ця заява прозвучала у відповідь на питання про пропозицію прем'єр-міністра відрядити 300 тис. солдатів на боротьбу зі злочинністю. Як передає АР, низка серйозних злочинів, включаючи зґвалтування в Римі в переддень Нового року та вчинені минулого тижня, змусили уряд вжити рішучих заходів.

За словами Берлусконі, такі злочини, як зґвалтування, можуть трапитися навіть у військовій державі. "Неможливо обговорити розгортання контингенту, якого було б достатньо, щоб запобігти ризику", - зазначив прем'єр-міністр. За його словами, італійки вродливі, а, отже, Італії потрібно багато солдатів щоб підтримувати громадський порядок.

Прем'єр-міністра різко засудила італійська опозиція, на думку якої, слова Берлусконі "є глибокою образою", а такі питання, як зґвалтування, - не тема для жартів.

Пояснюючи свою заяву, Берлусконі зазначив, що зробив комплімент італійським жінкам. Він підкреслив, що зґвалтування є серйозним і "ганебним" злочином. Однак, прем'єр вважає, коли мова йде про його коментарі, люди ніколи не повинні забувати про легке і витончене почуття гумору.

Нагадаємо, це не перша суперечлива заява Берлусконі. Зокрема 7 листопада Берлусконі під час прес-конференції в Москві "зробив комплімент" на адресу Обами: "Він (Обама) молодий, вродливий і з гарною засмагою". Цю фразу двояко зрозуміли і передали представниками міжнародних ЗМІ.

Слова прем'єра на адресу обраного президента США, викликали в Італії полеміку. Зокрема, Берлусконі розкритикувала перша леді Франції, співачка італійського походження Карла Бруні-Саркозі.

Також прем'єр-міністр Італії порівнював німецького політика з охоронцем нацистського табору, а незабаром після терактів 11 вересня заявив, що західна цивілізація знаходиться на більш високому рівні розвитку, ніж ісламська.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь