Переключиться на мобильную версию

Обама і Медведєв хочуть зустрітися найближчим часом

Під час телефонних переговорів президенти США і Росії Барак Обама і Дмитро Медведєв підтвердили обопільне бажання зустрітися найближчим часом.
Обама чекає на зустріч з Медведєвим
Обама чекає на зустріч з Медведєвим
zman.com

Президент РФ привітав Барака Обаму зі вступом на посаду глави держави і побажав йому успіхів. Потім сторони підтвердили готовність докласти усіх зусиль для відновлення потенціалу російсько-американських відносин.

Перед Росією і США стоїть спільне завдання - боротьба з наслідками світової фінансової кризи, зазначили лідери. Крім того, Медведєв і Обама погодилися, що існують загальні виклики, що вимагають об’єднання зусиль, - у першу чергу, нерозповсюдження зброї масового знищення і боротьба з тероризмом. Також президенти підкреслили важливість врегулювання кризи на Близькому Сході і ситуації довкола Афганістану.

Зазначимо, що під час президентства Джорджа Буша, Росія і США мали розбіжності з приводу розширення НАТО і встановлення систем протиракетної оборони у Східній Європі.

Барак Обама склав присягу і став президентом США 20 січня 2009 року. На церемонії інавгурації у Вашингтоні було близько двох мільйонів осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь