Переключиться на мобильную версию

Поблизу узбережжя Гайани виявлено судно з коштовностями на 2,6 млрд фунтів стерлінгів

На морському дні біля узбережжя Гайани (Південна Америка) виявлено британське вантажне судно, яке потоплено німецьким підводним човном у червні 1942 року.
Судно названо Голубий барон
Судно названо Голубий барон
vesti.ru

25 січня американська компанія Sub Sea Research, що спеціалізується на підводних вишукуваннях і підйомі з води цінних останків корабельних аварій, повідомила про виявлення останків британського вантажного транспорту, який потоплено німецьким підводним човном під час 2-ої світової війни, повідомляє інтернет-видання Морський бюлетень - Совфрахт.

Компанія стверджує, що на борту транспорту знаходяться цінності загальною вартістю 2,6 мільярда фунтів стерлінгів - золото, платина і алмази. Компанія не розголошує ні точної назви транспорту, ні точного місця його виявлення. Умовно транспорт названо Голубий барон.

Транспорт вийшов із одного з європейських портів, маючи на борту цінний вантаж, кінцевим призначенням на США. Ці цінності призначалися для доставки в Нью-Йорк і далі в казну США в якості оплати ленд-ліза. Спочатку судно зайшло у порт однієї із південноамериканських країн, і звідти пішло у Нью-Йорк, але десь на відстані 40 миль від узбережжя Гайани було потоплено німецьким підводним човном U-87, у червні 1942 року. Очікується, що права на вантаж пред'являть кілька сторін. Транспорт лежить на глибині близько 250 метрів.

Нагадаємо, в грудні 2007 року біля берегів південно-китайської провінції Гуаньдунь із дна моря було піднято судно, яке затонуло близько 800 років тому, із безліччю стародавніх предметів побуту, а також порцелянових виробів, золотими та срібними монетами, а в червні дайверами із організації Blue Water Ventures of Key West біля берегів Флориди було виявлено частину скарбів затонулого в XVII столітті іспанського галеону Санта Маргарита. Вартість знахідки перевищила мільйон доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь