Переключиться на мобильную версию

Американець отримав шість років за спробу продати ядерні технології Франції

У США засудили до шести років в'язниці колишнього співробітника американської компанії Bechtel Jacobs Роя Оуклі, який намагався продати Франції секретну інформацію про технології збагачення урану і обладнання, яке використовують у цьому процесі.
Чоловік намагався продати ядерні технології
Чоловік намагався продати ядерні технології
news.a-z.az

Як повідомляє агентство Reuters, обладнання та якусь секретну інформацію 67-річний Оуклі викрав під час роботи в Національній лабораторії в місті Оук-Рідж, співробітником обслуговуючого персоналу якої він був.

Пізніше роботи із збагачення урану в лабораторії було припинено, і вона перейшла під управління компанії із переробки відходів Bechtel Jacobs, підрядчика міністерства енергетики США.

У 2006 році Оуклі, що залишився працювати в лабораторії, звернувся в посольство Франції у Вашингтоні, запропонувавши купити наявну у нього інформацію за 200 тисяч доларів.

Однак французькі дипломати повідомили про це ФБР, у результаті чого в 2007 році Оуклі заарештували і звинуватили в оприлюдненні секретної інформації та крадіжці матеріалів, що мають відношення до процесу збагачення урану.

За угодою сторін, однією з частин якої є вдячні показання, Оуклі засуджено до шести років в'язниці. Як очікується, про це буде оголошено на засіданні суду, яке заплановано на 14 травня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь