Переключиться на мобильную версию

Митрополит Філарет зняв свою кандидатуру на користь митрополита Кирила

Один із кандидатів на Московський патріарший престол митрополит Мінський та Слуцький Філарет у ході засідання Помісного Собору взяв самовідвід.
Найбільш вірогідно, що митрополит Кирило стане патріархом Московським і всієї Русі
Найбільш вірогідно, що митрополит Кирило стане патріархом Московським і всієї Русі
rusk.ru
При цьому він закликав своїх прихильників на Помісному Соборі голосувати за місцеблюстителя патріаршого престолу митрополита Смоленського та Калинінградського Кирила, - повідомив глава прес-служби Московської патріархії священик Володимир Вигилянський.

Як відомо, для того, щоб патріарх Московський і всієї Русі був обраний уже у першому турі голосування, необхідно, щоб один із кандидатів за його підсумками набрав не менше 352 голосів учасників Помісного Собору. Оскільки у роботі Помісного Собору беруть участь 709 осіб,  то 352 голоси будуть вважатися волею більшості. Якщо ж за підсумками першого туру голосування більше половини не набере ніхто, буде проведено другий тур, де хто більше набере, той і стане патріархом.

На Архієрейському соборі митрополит Філарет набрав 16 голосів із 198, митрополит Кирило - 97, а керівник справами Московського патріархату митрополит Калужський та Боровський Климент - 32.

Нагадаємо, 9 грудня у Благовіщенському уділі Богоявленського (Єлоховського) кафедрального собору Москви був похований патріарх Московський та всієї Русі Алексій Другий. Він помер 5 грудня на 80-му році життя. Причиною смерті патріарха стала серцева недостатність.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь