Переключиться на мобильную версию

Росія сподівається, що Ющенко не буде переглядати угоди по газу

Москва сподівається, що Київ не буде переглядати угоду з Росією по газу, підписану 19 січня Газпромом та Нафтогазом України, заявив прес-секретар глави уряду РФ Дмитро Пєсков.
Путін побоюється, що Ющенко продовжить газовий шантаж с дозволу Європи
Путін побоюється, що Ющенко продовжить газовий шантаж с дозволу Європи
AP

"Зараз і в Москві, і в багатьох європейських столицях дуже сподіваються на те, що український президент не вирішить переглядати підписану угоду по газу і що це не призведе до нового перекриття трубопроводів", - сказав Пєсков в інтерв'ю радіостанції Голос Росии у вівторок.

Він зазначив, що причиною того, що відбувається, є політична нестабільність в Україні.

"У країні немає політичної стабільності, а це, на жаль, не сприяє стабільності економіки, особливо в нинішній дуже складній економічній ситуації", - заявив Пєсков.

За його словами, це відбувається, тому що "так звану" помаранчеву революцію "абсолютно відкрито підтримували різні країни, включаючи Сполучені Штати".

"І критика, висловлена прем'єр-міністром Путіним, не є якоюсь сенсаційною новиною. Він ніколи не приховував свого розчарування, ніколи не приховував того, що не може зрозуміти, чому США зайняли таку односторонню позицію, чому США відіграють таку неконструктивну роль у визначенні майбутнього України ", - сказав прес-секретар прем'єра.

"Фактично" помаранчева революція "привела до тієї ситуації в Києві, яку ми зараз спостерігаємо", - сказав Пєсков.

"І тому ми, наприклад, як і раніше, маємо, на жаль, певні сумніви, як у жахливому сні, що угода, підписана всього тиждень тому, може бути переглянута (Україною) тільки з причини розбіжностей в керівництві країни", - підкреслив прес - секретар голови уряду РФ.

Як заявив раніше у вівторок Володимир Путін в інтерв'ю американському агентству Bloomberg, те, що відбувалося в останні роки в Україні, стало певною мірою результатом дій попередньої адміністрації США і Євросоюзу, що підтримують процес, при якому порушувалися Конституція за допомогою "вуличних подій".

Про те, що газову угоду можуть визнати недійсною, заявив напередодні уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь