Переключиться на мобильную версию

Бельгієць, котрий вбив двох дітей та вихователя, зізнався у скоєному

Двадцятирічний бельгієць Кім де Гелдер зізнався у вбивстві двох дітей та вихователя дитячого садка, здійсненому минулого тижня у бельгійській комуні Дендермонді.
Вбивця дітей вирішив допомагати слідству
Вбивця дітей вирішив допомагати слідству
utro.ua
Як передає телеканал Sky News, адвокат підозрюваного Яаак Хаєнтьєнс заявив, що злочинець також висловив намір допомагати міліції у розслідуванні вчиненого ним злочину. Він розповів, що де Гелдер відчуває у зв'язку з тим, що трапилося в яслах, щось схоже на жаль, але назвати це каяттям, на думку юриста, було б перебільшенням.

За словами захисника, йому поки не вдалося з'ясувати у свого клієнта, чому той обрав собі за жертву саме дітей. "Це залишається загадкою. Я хочу знати, чому він зробив це. Я шукаю правду, незалежно від того, якою вона буде, - сказав адвокат.

Водночас, бельгійська влада також підозрює де Гелдера у вбивстві 73-річної жінки, хоча йому ще не пред'явили відповідного звинувачення. Де Гелдер це заперечує. Зауважимо, що протягом кількох днів після арешту він відмовлявся що-небудь казати, але потім все ж таки дав свідчення.

Хаєнтьєнс повідомив, що підозрюваний у 15-16-річному віці страждав від серйозної депресії. У 18 років він повинен був лягти у психіатричну лікарню для проходження курсу лікування, однак цього за нез'ясованих поки що причин не відбулося.

Нагадаємо, 23 січня Кім де Гелдер проник у ясла міста Дендермонда, що за 30 кілометрів від Брюсселя. Його обличчя було розмальоване білою фарбою, а очі обведені чорним. У результаті нападу загинули дві дитини та вихователь, близько 20 дітей із ножовими пораненнями були доставлені в лікарню. Міліція заарештувала злочинця майже відразу.

Відомо, що грим на обличчі злочинця був подібним на той, з яким ходив Джокер - герой фільму Темний лицар. За даними The Daily Telegraph, де Гелдер при затриманні вимовив цитату з цього фільму, причому процитовані ним слова належали саме Джокеру. Вносять у ясність, що мова йде про фразу "У мене є питання": герой фільму вимовляє її, коли шукає іншого персонажа, з яким хоче розправитися.

Крім того, напад на ясла було скоєно майже у річницю смерті актора Хіта Леджера, який зіграв цього негативного героя (Леджер помер 22 січня 2008 року). У даний час слідство намагається з'ясувати, чи не прагнув вбивця приурочити свій злочин до цієї дати.

Відомо також, що де Гелдер у школі захоплювався готичною музикою і носив прізвисько Сатана через своє довге чорне волосся.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь