Переключиться на мобильную версию

Призначено нового шефа Скотланд-Ярду

Новим комісаром лондонської поліції стане сер Пол Стівенсон, який раніше був заступником у колишнього шефа Скотланд-Ярду Іана Блера, а після його відставки тимчасово виконував обов'язки голови столичної поліції.
Пол Стівенсон очолив поліцію
Пол Стівенсон очолив поліцію
lenta.ru

Таке рішення, як повідомили всі провідні британські телеканали, прийняла міністр внутрішніх справ Великобританії Джекі Сміт. Однак при цьому вона узгодила свій вибір із мером Лондона Борисом Джонсоном.

Очікується, що офіційно про призначення Стівенсона буде оголошено в середу, а остаточно він вступить на посаду навесні цього року.

Полу Стівенсону 55 років. На посаді заступника голови лондонської поліції він пробув чотири роки. Річний бюджет Скотланд-Ярду складає 3,5 млрд фунтів стерлінгів (4,2 млрд доларів, або 140 млрд рублів).

Річна платня голови Скотланд-Ярду складатиме 253 тисячі фунтів стерлінгів.

Комісар Столичної поліції Лондона отримає в підпорядкування найбільшу поліцейську службу Великобританії, де працюють понад 30 тисяч співробітників. Щорічний бюджет відомства складає 3,5 мільярда фунтів стерлінгів. Окрім функцій місцевої поліцейської служби, на Скотланд-Ярд покладено ряд загальнонаціональних завдань, в тому числі, боротьба з тероризмом та забезпечення безпеки країни.

Якщо п'ятирічний контракт нового глави Столичної поліції не буде припинено достроково, то саме на Стівенсона також ляже забезпечення безпеки Олімпійських ігор 2012 року, що відбудуться у Лондоні.

Нагадаємо, комісар столичної поліції Лондона сер Іан Блер з 1 грудня склав повноваження голови лондонської поліції через конфлікт із мером британської столиці Борисом Джонсоном.

Блер, який пропрацював на чолі Скотланд-Ярду майже чотири роки, оголосив про свою дострокову відставку на початку жовтня. На спеціально скликаній тоді прес-конференції він оголосив, що йде у відставку не через провали в роботі або тиск з боку громадськості, а "в інтересах лондонців і Столичної поліції Лондона".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь