Переключиться на мобильную версию

У Тбілісі заявили, що Грузія не віддасть Міноборони РФ сержанта Глухова

Грузія не має наміру передавати міністерству оборони Росії сержанта Олександра Глухова, що втік, за версією грузинської сторони, з військової частини в Ахалгорі.
Глухів розповідає про причини своєї втечі з частини в Ахалгорі
Глухів розповідає про причини своєї втечі з частини в Ахалгорі
vesti.ru

"Ми будемо захищати його права, передавати Глухова Росії не збираємося. Ми добре знаємо, що йому загрожує, якщо передамо військового російській стороні", - сказав журналістам глава МЗС Грузії Грігол Вашадзе.

За словами міністра, він зв'язався з послом Швейцарії в Грузії, який представляє інтереси РФ в країні після розриву дипвідносин Тбілісі з Москвою. "Ми запросили посла Швейцарії переконатися в тому, в яких умовах знаходиться Глухів в Грузії та наскільки захищені його права", - сказав Вашадзе. Він повідомив, що грузинська сторона зв'язалася з батьками Глухова і запросила їх у Тбілісі, щоб побачитися з сином.

Нагадаємо, вчора МВС Грузії розповсюдило відеоматеріал, в якому Глухів розповідає про причини своєї втечі з частини в Ахалгорі. Російський військовий просив президента Грузії Михайла Саакашвілі надати йому політичний притулок і дозволити йому жити в Тбілісі.

У бесіді з кореспондентом Reuters Глухів підтвердив бажання залишитися в Тбілісі. "Я збираюся залишитися тут на певний час. Я вже зателефонував мамі та заспокоїв її", - заявив сержант, про викрадення якого заявили в Міноборони Росії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь