Переключиться на мобильную версию

Західні експерти визнали посилення армії РФ у 2008 році дуже скромним

Дії Збройних сил Росії на міжнародній арені щодо посилення їх впливу в світі, які були зроблені в 2008 році, є не більш ніж символічними жестами і у військовому відношенні залишаються дуже "скромними".
Експерти не вважають польоти стратегічної авіації відродженням колишньої могутності
Експерти не вважають польоти стратегічної авіації відродженням колишньої могутності
reuters


 
До такого висновку дійшли експерти Міжнародного інституту стратегічних досліджень (The International Institute for Strategic Studies, IISS), повідомляє газета  The Times.

У щорічному дослідженні The Military Balance, в якому експерти оцінюють стан Збройних сил 170 країн світу, говориться, що, незважаючи на відновлення дальніх польотів стратегічних бомбардувальників і здійснення тривалих походів з'єднань кораблів російського ВМФ в різні райони світового океану, говорити про відродження колишньої військової могутності поки рано.

Аналітики відзначають, що Росії необхідно ще тривалий час для подолання наслідків 20-річної стагнації в розвитку армії. В даний час всього 12 атомних підводних човнів і близько 20 бойових кораблів ВМФ Росії знаходяться в стані бойової готовності.

У той же час дослідники відзначили, що за минулі роки в Збройних силах Росії вдалося підняти бойовий дух особового складу та відродити почуття гордості за свою країну.

Нагадаємо, у російських ЗМІ з'являлася інформація, що витрати бюджету РФ на 2009-2011 роки на оборону складуть майже 2,5 трлн рублів.

При цьому президент Росії Дмитро Медведєв неодноразово заявляв про необхідність "створення принципово нового вигляду збройних сил і створення нових видів озброєнь, постановка їх на бойове чергування і використання в практичній діяльності".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь