Переключиться на мобильную версию

Обама спробував увійти в Білий дім через вікно

Новий президент США Барак Обама, намагаючись увійти в Білий дім, переплутав вікно з дверима, що розташовані в кількох метрах справа.
Обама припустився "помилки новачка"
Обама припустився "помилки новачка"
saga.ua

Як повідомляє Daily News, 44-й президент США, схоже, ще не освоївся в Білому домі. Видання називає інцидент "помилкою новачка".

Обама по дорозі в Овальний кабінет побачив двері і, вважаючи, що саме таким чином він зможе потрапити в свій кабінет, спробував в неї увійти. Однак, двері виявилася великим вікном, і керівнику держави не вдалося потрапити всередину. Справжні ж двері (схожі за розмірами з вікном) знаходилися в декількох метрах праворуч від Обами, пояснює видання.

З іншого боку, відзначає Daily News, думки Обами могли бути зайняті зовсім іншими питаннями. Інцидент стався після зустрічі Обами з представниками Конгресу, і, можливо, він розмірковував про "крижану" реакцію республіканців на запропонований ним план зі стимулювання економіки.

Газета також нагадує, що це не перший випадок подібної помилки президента США. Так попередник Обами Джордж Буш у 2005 році після прес-конференції в Пекіні, кваплячись залишити захід, смикав за ручку двері, яка, як з'ясувалося, була закрита. Зображення Буша з унікальним виразом обличчя обійшло весь світ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь