Переключиться на мобильную версию

Уряд Ісландії очолить 66-річна лесбіянка

Міністр соціального забезпечення Ісландії 66-річна Джоанна Сігурдардоттір стане першою в світі жінкою нетрадиційної сексуальної орієнтації, яка очолить уряд країни - правда, поки що лише в перехідний період.
Сігурдардоттір представляє в парламенті Ісландії партію Соціально-Демократичний Альянс
Сігурдардоттір представляє в парламенті Ісландії партію Соціально-Демократичний Альянс
livejournal.com

Про це говорить NEWSru.Israel з посиланням на АР.

Призначення Джоанни Сігурдардоттір на посаду в.о. прем'єра буде офіційно підтверджено найближчими днями. Таким чином, до парламентських виборів Ісландією буде керувати коаліція під керівництвом партії Соціально-Демократичний Альянс і руху Ліві Зелені.

Сігурдардоттір представляє в парламенті Ісландії партію Соціально-Демократичний Альянс. Свій трудовий шлях вона почала в 60-роки минулого століття: Джоанна працювала тоді стюардессою компанії Loftleidir Airlines, яку сьогодні перейменовано в Icelandair. Вперше була обрана до парламенту у 1978 році, міністерську посаду отримала в 1987 році, а пост міністра соціального забезпечення зайняла в 1999-му.
Джоанна Сігурдардоттір живе разом з журналісткою Джоніною Леосдоттір. Жінки побралися на офіційній церемонії, яка відбулася 2002 року. До цього Сігурдардоттір була одружена з чоловіком, і має від цього шлюбу двох синів.

У повідомленні наголошується, що партія консерваторів не вірить у здатність нового прем'єра реанімувати економіку країни.

За словами колишнього голови уряду Гейра Хорде, "Джоанна - дуже гарна жінка, але вона вміє лише збирати податки і роздавати їх бідним".

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Ісландії Гейр Хорде оголосив про те, що 26 січня уряд у повному складі пішов у відставку.

23 січня у відставку подав міністр торгівлі Ісландії Бйоргвін Сігурдссон. Того ж дня ісландський прем'єр-міністр оголосив про призначення дострокових парламентських виборів на 9 травня 2009 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь