Переключиться на мобильную версию

Грузія погодилася не розміщувати поблизу кордону з Абхазією та Осетією більше одного батальйону

Міністерство оборони Грузії підписало з місією спостерігачів Євросоюзу меморандум, згідно з яким Тбілісі зобов'язується проводити регулярний обмін інформацією та створити зони обмеженого озброєння на прилеглих до Абхазії і Південної Осетії територіях.

Як сказано в повідомленні місії, розповсюдженій в четвер, 29 січня, в Тбілісі, в меморандумі записано, що міністерство оборони Грузії погодилося не розміщувати в межах 15 кілометрів від адміністративного кордону Абхазії збройні сили більш ніж в один батальйон.

На кордоні з Південною Осетією на деяких ділянках буферна зона сягає 15 кілометрів, в основному в південній частині, в інших частинах - менше 15 кілометрів.

Міністерство оборони Грузії також погодилося не розміщувати в цих районах озброєння калібром більше 120-мм і більше п'яти бойових систем або солдатів з озброєнням від 60 до 119-мм калібру.

Нагадаємо, із зон грузино-абхазького і грузино-осетинського кордонів регулярно надходять повідомлення про обстріли прикордонних постів і сіл. Останній інцидент стався 19 січня, коли грузинська поліція повідомила, що поліцейський пост біля села Двані Карельского району зазнав інтенсивного обстрілу з боку лісистої місцевості, контрольованої південноосетинською стороною.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь