Переключиться на мобильную версию

Консульство США в Ізраїлі продало з аукціону шафу із секретними документами

У грудні 2005 року американським консульством в Єрусалимі було продано з аукціону шафу, набиту важливими і секретними документами, повідомляє The Times.
Документи містили інформацію про співробітників Держдепартаменту
Документи містили інформацію про співробітників Держдепартаменту
АР

Після того, як шафа пішла з молотка, про її вміст протягом трьох років ніхто не згадував. Крім того, документи містили інформацію про співробітників Держдепартаменту і морських піхотинців США, які перебувають в Ізраїлі.

Зараз же держдепартамент США оголосив про початок офіційного розслідування справи про продаж шафи.

Представник держдепартаменту США заявив, що в даний час розслідування триває повним ходом. "Я вважаю, що картотеку повністю повернуто", - підкреслив він. Як зазначає видання, документи було повернено після того, як поліція пригрозила новому власнику шафи кримінальним переслідуванням.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що житель Нової Зеландії придбав старий плеєр у комісійному магазині штату Оклахома за десять доларів навесні 2008 року, на якому було записано секретну інформація Пентагону.

Після появи цієї інформації в ЗМІ, представники посольства США в Веллінгтоні 28 січня, поміняли куплений в комісіонці МР3-плеєр із військовими секретами Пентагону на новий пристрій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь