Переключиться на мобильную версию

Нацболи спробували захопити приймальню Путіна у Петербурзі

Співробітники міліції затримали трьох нацболів, які зайняли громадську приймальню прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна у Петербурзі.
Нацболи здійснили напад на приймальню прем'єр-міністра РФ
Нацболи здійснили напад на приймальню прем'єр-міністра РФ
nbp.kiev.ua
Три молодики зайшли у Петербурзьку приймальню Путіна, прикували себе наручниками до батареї та заявили про бажання зустрітися з прем'єр-міністром. У них із собою були листівки, один вивісив через вікно прапор.

Радіостанція Ехо Москви повідомляла, що пікетувальники вимагали від Путіна надавати "допомогу безпосередньо громадянам Росії, що постраждали від кризи, а не банкам та олігархам", а також "гарантувати права громадян відповідно до статті 31 Конституції РФ - вихід на вулицю мирно, без зброї для вираження своєї думки, - і початок реального громадського діалогу".

Зараз лимонівців привезли у відділок, працівники міліції складають протоколи.

Нагадаємо, це не перший випадок захоплення активістами НПБ держустанов. Таким чином, 2 липня минулого року нацболи ненадовго захопили приймальню МЗС РФ.

Найбільш відомий подібний випадок стався у 2004 році, коли 39 членів НБП захопили громадську приймальню адміністрації президента РФ.

Націонал-більшовицька партія у 2007 році була визнана екстремістською організацією і її діяльність була заборонена на території Росії. НБП є членом опозиційної коаліції Інша Росія.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь