Переключиться на мобильную версию

Обама розкритикував зарплати менеджерів на Уолл-стріт

Президент США Барак Обама піддав жорсткій критиці банки Уолл-стріт за виплату мільярдних бонусів своїм топ-менеджерам.

На ці цілі банки витратили в 2008 році 18,4 мільярда доларів, не дивлячись на отримання урядової допомоги. "Це - межа безвідповідальності. Люди на Уолл-стріт, просячи допомоги, повинні проявляти стриманість і дисципліну. Зараз не час для бонусів", - сказав Обама.

Обсяг грошових бонусів, які фірми Уолл-стріт виплачують працівникам з Нью-Йорка, скоротився в 2008 році на 44%. Загальний розмір бонусів склав 18,4 мільярда доларів проти 32,9 мільярда доларів у 2007 році.

Це падіння є рекордним за час розрахунків в абсолютних величинах, а в процентному відношенні - максимальним більш ніж за 30 років. Тим не менше, виплачений у минулому році обсяг бонусів все одно входить до шістки найбільших за історію.

За оцінкою контрольно-фінансового управління штату Нью-Йорк, середній розмір бонусу в минулому році скоротився на 36,7% - до 112 тисяч доларів. Менш значне зниження цього показника у порівнянні із загальним обсягом премій обумовлено скороченням числа співробітників у фінансовій галузі. У грудні їхня кількість у Нью-Йорку становила 168,6 тисячі проти 187,8 тисячі у жовтні минулого року, повідомляє Інтерфакс із посиланням на The Wall Street Journal.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь