Переключиться на мобильную версию

Британію охопили стихійні страйки проти трудових мігрантів

Великобрітанію охопили масштабні стихійні страйки і демонстрації працівників енергетичних та інших індустріальних підприємств на знак протесту проти залучення іноземних працівників.
По всій Британії проходять стихійні страйки
По всій Британії проходять стихійні страйки
АР

Як повідомляє ВВС, робочі нафтопереробного заводу в Ліндсі (графство Лінкольншир) розпочали в минулу середу страйк після того, як власник підприємства - французька нафтова компанія Total - уклав контракт на суму 200 мільйонів фунтів з італійською компанією IREM на спорудження нового промислового блоку.

Контракт передбачає найм на роботу близько 300 італійців, що місцеві співробітники сприйняли як загрозу своїм робочим місцям. Керівництво компанії вже запевнило своїх співробітників, що в результаті контракту з IREM прямих звільнень не буде.

Тим не менше, на підтримку колег з англійського графства Лінкольншир піднялися співробітники нафтопереробних підприємств, електростанцій та інших промислових виробництв по всьому Об'єднаному Королівстві.

У п'ятницю, 30 січня, акцію протесту організували близько 700 співробітників НПЗ в шотландському Грейнджмуті. До них приєдналися 400 робочих нафтохімічного підприємства і 200 співробітників сталеливарного комбінату Corus в Редкарі на північному сході Англії.

На півдні Уельсу демонстрацію організували співробітники електростанції в місті Баррі. Приходять повідомлення й про інші стихійні страйки робітників різних галузей промисловості.

Нагадаємо, учора масштабні страйки пройшли у Франції та Німеччині. У Парижі демонстрації переросли в масові заворушення. А німецькі транспортники провели попереджувальний страйк. Учасники страйку закликають залізничну компанію Deutsche Bahn підняти їм зарплату і покращити графік роботи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь