Переключиться на мобильную версию

Росія сьогодні мітингує

І російська опозиція, і прихильники політики влади проведуть у суботу, 31 січня, мітинги в багатьох регіонах РФ.
Однією з головних подій буде виступ мера Москви  Юрія Лужкова
Однією з головних подій буде виступ мера Москви Юрія Лужкова
lenta.ru

Так, опозиція оголосила про намір провести сьогодні День незгодних – акцію протесту, яка пройде, зокрема, у Москві та у Санкт-Петербурзі. Об'єднаний цивільний фронт (ОЦФ), Зміна, Оборона, Авангард червоної молоді, Союз радянських офіцерів, націонал-більшовики та інші організації будуть вимагати захисту конституційних прав громадян, свободи зібрань, а також відставки уряду, який, на їхню думку, проводить неефективні антикризові заходи.

При цьому дозвіл від влади на проведення акції в російській столиці має тільки Союз радянських офіцерів.

Заявки на проведення акцій інші організації принципово не подавали, зазначає РІА Новини. Лідери опозиції стверджують, що раніше їм завжди відмовляли в санкціонуванні акцій, і тепер вони "вирішили змінити тактику".

Акції та пікети опозиції заплановані також у Воронежі, Орлі, Томську, Пензі й Омську.

Мітинги на сьогодні призначили і прихильники провладної  партії Єдина Росія. Вони мають намір підтримати політику російського керівництва в умовах кризи.  

В партії повідомляють, що московський мітинг Єдиної Росії може зібрати до 15 тисяч людей. Однією з головних подій буде виступ мера Москви, співголови вищої ради ЄР Юрія Лужкова.

Мітинг розпочнеться опівдні на Манежній площі й пройде під гаслом "Народ! Медведєв! Путін! Разом переможемо!".

В ЄР обіцяють безпрецедентну за масштабами акцію, заради чого партійне телебачення організує пряму трансляцію заходу.  

Також на мітингу очікуються голова Федерації незалежних профспілок Михайло Шмаков, депутати Держдуми й Мосдерждуми, представники профспілок, студенти московських вузів, активісти Молодої Гвардії.

У день мітингів вирішили втрутитися й російські комуністи. У рамках своєї всеросійської акції вони будуть виступати проти антикризової політики уряду та на захист прав трудящих, а також проти росту цін і тарифів ЖКГ.

Акції комуністів пройдуть під гаслом "Ні! антинародній політиці уряду в період кризи!". Очікується, що в московському мітингу на Тріумфальній площі візьмуть участь до 3 тисяч чоловік.

КПРФ має намір вимагати зупинити ріст безробіття й скорочення зарплат, подорожчання продуктів харчування й енергоносіїв.

Російська міліція попередила, що буде припиняти несанкціоновані масові акції. Відповідну заяву оприлюднила прес-служба МВС РФ.

"Дії особового складу (міліції) повинні бути принциповими відносно осіб, які порушують російське законодавство, які здійснюють спроби проведення несанкціонованих заходів і провокацій у рамках публічних акцій", - цитує прес-центр МВС слова першого заступника міністра внутрішніх справ Михайла Суходольського.

Охорону громадського порядку в період проведення масових заходів у Москві в суботу й неділю забезпечать близько 7,5 тис. міліціонерів і військовослужбовців Внутрішніх військ.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь